Zpracování betonářské oceli

Zpracováním betonářské oceli se věnujeme od samého začátku. Naše více než 20-ti leté zkušenosti se snažíme uplatnit při uspokojení všech požadavků a přání našich zákazníků. Při zpracování zakázek je naším cílem poskytnout kvalitní a komfortní služby při zajištění této části stavy, to vše za co nejvýhodnější cenu. K dodávce na stavbu využíváme vlastní autodopravu, díky které jsme schopni flexibilně reagovat na dodací požadavky. Střih a ohyb oceli provádíme na strojích STEMA-PEDAX. Betonářskou ocel nakupujeme u našich dlouhodobých ověřených partnerů, to převážně v normě DIN 488:09 B500 B (ČSN 42 0139:2011). Inspekční certifikáty "3.1" (dle ČSN EN 10204:2004) a prohlášení o shodě dokládáme k dodávkám na vyžádání.

Většinu zakázek zpracováváme do 5 pracovních dní od závazné objednávky. Střih roviny bez požadavku na ohýbání oceli provádíme u menších zakázek ihned na počkání. Drobné odběry mohou neregistrovaní zákazníci platit v hotovosti nebo platební kartou.

Poptávku či rovnou objednávku můžete učinit osobně v sídle naší společnosti, telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle nebo elektronicky zasláním e-mailu na adresu valme@valme.cz nebo s využitím poptávkového formuláře přímo na těchto stránkách. Aktuální platný ceník naleznete v sekci SORTIMENT.  

Reference